אודותינו

AVIV FLOWERS פרחים לבנים

רשת חנויות פרחים בבעלות פרטית- משפחתית הפועלת מעל 30 שנה. חנות  הדגל שלנו הוקמה בצומת בר אילן ירושלים הקרויה "פרחים לבנים" , אשר משרתת מגוון רחב של לקוחות , אנו מלווים אותם בכל צעד מסידור אירוסין, זרי כלה ובנוסף מעצבים להם את האירועים וכמובן מדי שבוע מתפקדים אצלנו בחנות לזר לשבת.

כמן כן, ציון ויעל הבעלים של החנות מסבירי פנים המוטו שלנו, פרחים עושים באהבה או לא עושים בכלל, חשוב לנו שהלקוח יהיה מרוצה ויהנה מחווית הקניה וכמובן שיהנה מהפרחים לאורך זמן, אצלנו בחנות יש אוירה משפחתית ולכן לקוחות חוזרים שוב ושוב כי תמיד הם יצאו עם חיוך על הפנים.

תמיד אנו מנסים להיות מדויקים למלא את רצון לקוחותינו להגיע בזמן ולקבל אחריות על המשימות אותן אנו לוקחים על עצמינו.
אנו בפרחי אביב  מאמינים בלקוחות מרוצים ובשירות אדיב ומסביר פנים, אצלנו  מקצועיות הוא שם המשחק  ומועסקים אצלינו שוזרים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים שמלאכת השזירה מקצועם – היא אומנותם.

לכן אצלנו באתר פרחי אביב תוכלו להנות, מחווית קנייה נעימה וחיובית כאילו נכנסתם לחנות הדגל שלנו ואם ממש תתאמצו תוכלו אולי להריח את ניחוח הפרחים.
השקענו בתמונות איכותיות גדולות וברורות חווית משתמש קלילה לכל גיל  והעברת המסר של אסתטיקה ויופי שהנכם מעוניינים לשלוח לבחיר ליבכם.
פרחי אביב היא אינה עוד פורטל אינטרנטי , אנו חיים ונושמים פרחים ונהנים ממלאכתינו ומהאומנות שנוצרת בכל זר או סידור
אז תשוטטו לכם באתר ותקטפו לכם את הזר או המתנה התאימה עבור אהוביכם ואנו נעשה כמיטב יכולתינו בכדי שהיא תגיע במהירות ובדיוק אל היעד שלה.

כתובת : רחוב שמואל הנביא 99 ירושלים

עוסק מורשה: 059766899

WhatsApp chat